Тази информация може да не е актуална и е само за архивни цели Научете повече

SOpharmacy Бухово

Профилът е бил маркиран като затворен.

Информация за връзка

SOpharmacy Бухово
ж.к. Бухово, бул."Никола Бонев“ 49, 1830 София, Bulgaria
Вземи насоки
Исторически часове: Покажете
Мрежа: sopharmacy.bg
Google Maps: Посещение
Напиши Оценка
Добави Снимка

бизнес описание

промишленост
Пазаруване
Ангажирани в:
аптека
Кодове на Международни стандарти за индустриална класификация (ISIC)
4772

Въпроси и отговори

Q1

Къде се намира SOpharmacy Бухово?

SOpharmacy Бухово се намира на ж.к. Бухово, бул."Никола Бонев“ 49, 1830 София, Bulgaria, Област София.
Q2

Кои дни са отворени SOpharmacy Бухово ?

Профилът е бил маркиран като затворен.
SOpharmacy Бухово е отворено пн–пт 8:00 ч.–18:00 ч.; сб 8:00 ч.–14:00 ч.; затворен нд .
Q3

Какъв е уеб адресът (URL) за SOpharmacy Бухово?

Уебсайтът за SOpharmacy Бухово е sopharmacy.bg.
+

Подобни компании наблизо

+

Бизнеси в Пощенски Код 1830

Бизнеси в 1830: 24
Население: 9333

Категории

Home Services:  26%
Shopping:  13%
Restaurants:  10%
Други:  51%

Цена

евтин:  50%
умерен:  50%
Други:  0%

Кодове на населените места

88:  50%
2:  38%
89:  12%
Други:  0%

Близки райони

Kremikovtsi:  31%
Ljulin:  6%
Mladost:  6%
ж.к. Бухово:  56%
Други:  0%
+

Статистически и демографски данни за Пощенски Код 1830

Пол

Жена:  52%
Мъж:  48%
Други:  0%
+

Напишете коментар