Тази информация може да не е актуална и е само за архивни цели Научете повече

Troyan Ceramic TPK

Информация за връзка

Troyan Ceramic TPK
Ul. Makedonia 56
Троян (България), Област Хасково, 5600
Вземи насоки
Телефон: 067 024 048
Факс: 067 022 515
Call
Напиши Оценка
Добави Снимка

бизнес описание

Troyan Ceramic TPK се намира в Троян (България), Област Хасково.

Въпроси и отговори

Q1

Какъв е телефонният номер за Troyan Ceramic TPK?

Телефонният номер за Troyan Ceramic TPK е 067 024 048.
Q2

Къде се намира Troyan Ceramic TPK?

Troyan Ceramic TPK се намира на Ul. Makedonia 56, Троян (България), Област Хасково, 5600.
Q3

Има ли основно лице за контакт за Troyan Ceramic TPK?

Можете да се свържете с Troyan Ceramic TPK по телефона на номер 067 024 048.
+

Допълнителни фирми на този адрес

Ul. Makedonia 56 Троян (България), Област Хасково, 5600
+

Бизнеси в Пощенски Код 5600

Бизнеси в 5600: 195
Население: 9018
5600 Топлинна карта на бизнеса

Категории

Shopping:  24%
Industry:  15%
Други:  61%

Цена

евтин:  70%
умерен:  30%
Други:  0%

Кодове на населените места

67:  46%
88:  22%
87:  17%
89:  11%
Други:  5%

Близки райони

Bukovets:  7%
Chernogor:  43%
Lagat:  8%
Tsentar:  33%
Други:  10%
+

Статистически и демографски данни за Пощенски Код 5600

Пол

Жена:  51%
Мъж:  49%
Други:  0%
+

Напишете коментар